Welcome To WP Contacts

Członkowie > Individual Entry
Entry Image

Informacje o firmie

Nazwa Firmy Eltcrac System Sp. z o.o.
Strona WWW www.ecsystem.pl
Rodzaj firmy Inne
Forma organizacyjna Inne
NIP 6792784999
REGON 356766841

Reprezentacja

Kadra Zarządzająca Mirosław Gabzdyl - Prezes Zarządu

Dane kontaktowe

Adres Email biuro@ecsystem.pl
Województwo małopolskie
Adres ul. Ruciana 3
Kod pocztowy 30-803
Miasto KRAKÓW
Tel. centrala (12) 292 48 60
FAX
Wprowadził wpis: rpilka

Notes

2021-03-18 13:01:51    mpilka    |   Last Updated by mpilka

Działamy jako zespół od roku 1991 i jesteśmy firmą z branży security, zajmującą się sprzedażą oraz serwisem elektronicznych systemów zabezpieczeń. Obecnie nasza oferta obejmuje praktycznie wszystkie rodzaje systemów zabezpieczeń i automatyki, a także systemy mobilne.

Stworzyliśmy projekt DSDi, który jest pakietem trzech narzędzi – DSDi Info, DSDi Serwis oraz DSDi Flow – służących kolejno do dystrybucji informacji, kontroli nad serwisami oraz do badania zachowań i przepływu osób. Technologie DSDi opierają się między innymi na działaniu Beaconów – niewielkich urządzeń wykorzystujących standard BLE (Bluetooth Low Energy), które zyskują znaczną popularność ze względu na mnogość zastosowań.

DSDi Info jest aplikacją pozwalającą na prezentację oferty i przede wszystkim służy do przekazywania treści informacyjnych bądź promocyjnych, a system DSDi Serwis pozwala z kolei na kontrolę nad przeprowadzanymi serwisami.

DSDi Flow służy do monitorowania i analizowania ruchu osób w dowolnej przestrzeni, takiej jak sklepy, galerie, ale znajduje również zastosowanie w komunikacji miejskiej. System można wykorzystać w celu monitorowania sposobu przemieszczania się pasażerów, by zdobyć informacje na temat ich przesiadek, najbardziej obleganych linii czy ich liczbę na przystankach i dworcach, a także średni czas podróży czy czas oczekiwania na połączenie. Są to bardzo istotne dane, które pozwalają na odpowiednie dostosowanie struktury komunikacji miejskiej do potrzeb pasażerów, a sprawnie działająca komunikacja miejska zachęca mieszkańców miasta do przesiadania się z aut osobowych do autobusów czy tramwajów.

By dowiedzieć się więcej na temat działania DSDi Flow w komunikacji miejskiej, zapraszamy do odwiedzenia strony skaddokad.dsdi.pl

Zapraszamy również do odwiedzenia strony głównej DSDi: dsdi.pl

ID 2057
Created By rpilka 2021-02-01 23:09:02
Updated By rpilka 2021-03-27 21:33:11